Specjalista ds. controllingu inwestycji
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
BPBP SA
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Monitorowanie przebiegu realizacji kontraktów od strony ekonomiczno-finansowej,
  • Porównywanie kosztów rzeczywistych z planowanymi
  • Planowanie i współprowadzenie spotkań z kierownictwami budów dotyczących budżetowania i zaawansowania kosztowego poszczególnych kontraktów,
  • Uczestniczenie w procesie budżetowania i prognozowania,
  • Dostarczanie wiarygodnych informacji, niezbędnych do podejmowania decyzji strategicznych dla spółki
  • Zapewnienie poprawności i spójności danych finansowych, w tym weryfikacja poprawności dekretacji faktur kosztowych oraz poprawnej analityki na kontach księgowych,
  • Przygotowywanie zestawień, raportów i analiz na potrzeby Zarządu
  • Współuczestnictwo w tworzeniu narzędzi oraz procedur kontrolingowych,
  • Bieżąca współpraca z działem księgowości, Zarządem oraz innymi działami wg potrzeb.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w firmie budowlanej),
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz rachunkowości,
  • Biegła obsługa komputera, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel (warunek konieczny),
  • Rzetelność, poczucie odpowiedzialności, umiejętność jednoczesnej pracy nad wieloma zadaniami i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności logicznego myślenia, wyciągania wniosków i formułowania zaleceń,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność przekładania zagadnień technicznych na aspekty finansowe

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej,
  • pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole,
  • pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. Prywatna opieka,
  • pakiet socjalny (m.in. Wczasy pod gruszą, bony świąteczne, itp.),
  • możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. reklamy Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. finansów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544