Specjalista ds. Controllingu
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Praca.pl
30. 5. 2024

Obowiązki:

  • Nadzór budżetowy
  • Raportowanie i prognozowanie dla Zarządu
  • Monitorowanie finansów i rentowności projektów
  • Koordynacja z działem księgowości, weryfikacja wyników
  • Obsługa kredytów deweloperskich
  • Współtworzenie strategii kontrolingu

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie
  • Min. 2-letnie doświadczenie w finansach/księgowości/kontrolingu
  • Znajomość sektora budowlanego / deweloperskiego
  • Komunikatywność, kultura pracy
  • Inicjatywa, chęć rozwoju
  • Doświadczenie z kredytem deweloperskim mile widziane
  • Biegłość w narzędziach biurowych (Google Workspace, Asana, MS Office, CRM)

Oferujemy:

  • Praca w rozwijającej się firmie deweloperskiej
  • Rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Laptop, telefon służbowy
  • Możliwość pracy hybrydowej (2-3 dni biuro, reszta zdalnie)
  • Pozytywny klimat, wsparcie zespołu
  • Umowa o pracę/B2B

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. reklamy Częstochowa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Częstochowa
  • Specjalista ds. PR Częstochowa
  • Specjalista ds. finansów Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289