Specjalista ds. Controllingu
  • Dębica
Dębica, Dębica, podkarpackie, Polska
Suret Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Przygotowywanie prognoz budżetowych dla projektów.
  • Koordynacja i nadzór nad wprowadzaniem danych do systemów kontrolingowych.
  • Analiza ryzyka, monitoring KPIs (plan vs. realne odchylenia, % realizacji projektu, etc.).
  • Kontrolowanie kosztów projektowych.
  • Miesięczne raportowanie o statusie projektów i potencjalnym ryzyku.
  • Monitorowanie i zarządzanie zmianami i roszczeniami w projektach.
  • Współpraca z kierownikami dotycząca wpływu zmian w projekcie.
  • Wspieranie optymalizacji procesów w zakresie controlling i administracji projektów.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne/techniczne, preferowany kierunek controlling.
  • Doświadczenie jako Kontroler Finansowy/Operacyjny, preferowane w przemyśle/usługach.
  • Mile widziane doświadczenie jako kosztorysant/kierownik projektów.
  • Wiedza z zarządzania projektami.
  • Umiejętności analityczne i numeryczne.
  • Samodzielność, pragmatyzm, skupienie na celach.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Biegła znajomość angielskiego.
  • Zaawansowana znajomość Ms Excel i MS Project.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Preferowane doświadczenie w pracy z systemami ERP (np. Ennova).

Oferujemy

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055