Specjalista ds. Controllingu
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Moltton
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Moltton - {{offer.position}

Lokalizacja
Sosnowiec
Pracodawca
Moltton
Dodano
08.05.2024
Numer referencyjny
8548_7344

Zakres obowiązków:

  • Kontroling sprzedaży dla obszaru niemiecko-czeskiego o łącznym obrocie 800 mln EUR
  • Analiza bazy danych sprzedaży
  • Uzgadnianie obrotów (moduł SAP-SD vs. SAP-CO)
  • Kontrola OPEX
  • Kontrola badań i rozwoju
  • Zamknięcie roku

Wymagania:

  • Wykształcenie finansowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP (dodatkowym atutem będzie znajomość SAP w języku niemieckim)
  • Znajomość obsługi programu Microsoft Office Excel
  • Umiejętności analityczne
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Nasz Klient oferuje:

  • Praca 100% zdalna
  • Możliwość rozwoju
  • Wspierający i wysoce wydajny międzynarodowy zespół
  • Wsparcie w zakresie wdrażania i dalszych szkoleń

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla

Poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. Controllingu dla Naszego klienta z globalnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, branża automotive na okres początkowy pół roku. Istnieje możliwość przedłużenia umowy. Szukamy zaangażowanej i dynamicznej osoby, która chciałaby dołączyć do zespołu na okresową pozycję z perspektywą dalszej współpracy. Poszukujemy Specjalisty, który dołączy do zespołu Finance AL&S, raportując bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za kontroling w Reutlingen-Site (Niemcy), gdzie znajduje się główna siedziba dywizji; stanowisko to znajduje się w Sosnowcu.

Nr. KRAZ 7145

  • Praca Sosnowiec
  • Specjalista ds. Sprzedaży Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zakupów Sosnowiec
  • Specjalista ds. marketingu Sosnowiec
  • Specjalista ds. ofertowania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zarządzania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Eksportu Sosnowiec
  • Specjalista ds. transportu Sosnowiec
  • Specjalista ds. HR Sosnowiec
  • Specjalista ds. turystyki Sosnowiec
  • Specjalista ds. telekomunikacji Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246