Specjalista ds. Controllingu
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, świętokrzyskie, Polska
MAN Bus Sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

MAN Bus Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Starachowice
Pracodawca
Dodano
12.09.2024
Numer referencyjny
5300_3284

Zadania osoby zatrudnionej na stanowisku:

  • Opracowywanie kalkulacji kosztów produkowanych wyrobów
  • Analizę zmian kosztów w związku ze zmianami technicznymi oraz zmianami cen materiałów
  • Analizę odchyleń od cen standardowych
  • Weryfikację zgodności danych między poszczególnymi systemami
  • Planowanie i analizę rentowności w podziale na produkty, klientów
  • Udział w procesie dotyczącym decyzji Make-or-Buy
  • Bieżące raportowanie i przygotowywanie analiz na potrzeby kierownictwa
  • Udział w projektach realizowanych w firmie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego - ekonomia, finanse, rachunkowość
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office (m.in. Excel, PowerPoint)
  • Doświadczenia w pracy obszarze finansów, preferowane w dużej organizacji
  • Znajomość systemu klasy ERP (np. SAP)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Elastyczności i otwartości na nowe zadania
  • Samodzielności i umiejętności organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole
  • Pracę w renomowanej firmie

MAN Truck & Bus z siedzibą w Monachium, zatrudnia 34.000 pracowników, jest największą firmą

w Grupie MAN i jednym z wiodących międzynarodowych dostawców zintegrowanych rozwiązań transportowych. Światowej klasy marka, która wyznacza standardy niezawodności i innowacji. Nasze ciężarówki, autobusy, silniki i usługi uruchamiają postęp. Jako firma globalna oferujemy naszym pracownikom kulturę dynamizmu i otwartości, która wskazuje na perspektywy i otwiera możliwości.

MAN Bus Sp. z o.o. w Starachowicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

  • Praca Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567