Specjalista ds. Controllingu
  • Solec Kujawski
Solec Kujawski, Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie, Polska
AAS sp. z o.o.
18. 5. 2024

Dla naszego klienta, czołowego producenta z branży spożywczej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

  • Przygotowywanie analiz służących do oceny działania efektywności firmy na potrzeby działów wewnętrznych firmy i Zarządu spółki
  • Pozyskiwanie i przetwarzanie danych
  • Analiza rentowności klientów i produktów
  • Optymalizacja procesów dotyczących rachunkowości zarządczej
  • Przygotowanie comiesięcznych raportów dla Zarządu Spółki

Oczekujemy:

  • Min. 3-letniego doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym, lub pokrewnym
  • Wiedzy z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Umiejętności analizy danych
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • Znajomości jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Naszego klienta
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjny pakiet socjalny - pakiety medyczne, atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczego

  • Praca Solec Kujawski
  • Solec Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322