Specjalista ds. controllingu
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
14. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • bieżący udział w utrzymaniu systemu controllingowego,
  • analiza i rozliczanie wskaźników produkcyjnych, handlowych i finansowych,
  • wsparcie w zakresie wyliczania rentowności,
  • wsparcie w zakresie wycen i innych kalkulacji produktowych,
  • analiza odchyleń w obszarze produkcji,
  • sporządzanie raportów zarządczych i ad-hoc,
  • przygotowywanie analiz kosztowych,
  • wsparcie przy rozwoju systemu i planowanych zmianach w systemie IT.

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość MS Excell, Power QUERY, MS SQL,
  • doskonała znajomość relacyjnych baz danych,
  • doskonała znajomość controllingu – jego działania w organizacji i różnic względem klasycznej księgowości,
  • język angielski – poziom minimum B2 w mowie i piśmie.
  • umiejętność pisania skryptów VB.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji Kandydata,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca od pon. do pt. w godzinach od 8 do 16,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet rekreacyjno-sportowy,
  • przyjazna atmosfera i partnerska kultura firmy oparta na wsparciu i dzieleniu się wiedzą,
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej grupy,
  • liczne dofinansowania do inicjatyw pracowniczych.

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Specjalista ds. HR Częstochowa
  • Specjalista ds. turystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Częstochowa
  • Specjalista ds. finansów Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075