Specjalista ds. Controllingu
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Moltton
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Moltton - {{offer.position}

Lokalizacja
Chorzów
Pracodawca
Moltton
Dodano
02.10.2024
Numer referencyjny
8826_7641

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie finansami w przydzielonym projekcie,
  • Analiza odchyleń,
  • Weryfikacja i zatwierdzanie danych finansowych projektu,
  • Bieżąca kontrola budżetu w projekcie
  • Monitorowanie aspektów finansowych zgodnie z umowami partnerskimi
  • Zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami,
  • Praca z systemem SAP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale finansowym lub controllingu w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia audytów i/lub zarządzania projektami,
  • Bardzo dobra znajomość programu: MS Excel,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie działającej firmie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

  • Praca Chorzów
  • Specjalista ds. transportu Chorzów
  • Specjalista ds. HR Chorzów
  • Specjalista ds. turystyki Chorzów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Chorzów
  • Specjalista ds. ofertowania Chorzów
  • Specjalista ds. Zarządzania Chorzów
  • Specjalista ds. Eksportu Chorzów
  • Specjalista ds. finansów Chorzów
  • Specjalista ds. reklamy Chorzów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388