Specjalista ds. controllingu
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
GLOBAL POST BOX SERVICE
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie analiz i raportów controllingowych
  • Analiza i kontrola kosztów operacyjnych.
  • Ścisła współpraca z działem księgowości i innymi działami firmy.
  • Miesięczne raportowanie wykonania i odchyleń od budżetu.
  • Wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów.
  • Udział w tworzeniu budżetu firmy.
  • Udział we wdrażaniu i doskonaleniu narzędzi controllingowych/raportowych.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe (kierunki: kontroling, ekonomia, finanse, rachunkowość).
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel (tabele przestawne, funkcje zawansowane).
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia.
  • Rzetelność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.
  • Samodyscyplina, solidność i rzeczowość.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i motywacji (adekwatny do posiadanych kwalifikacji)
  • ciekawą i stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia wiedzy w rozwojowej branży
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

  • Praca Tychy
  • Specjalista ds. telekomunikacji Tychy
  • Specjalista ds. PR Tychy
  • Specjalista ds. ofertowania Tychy
  • Specjalista ds. Zarządzania Tychy
  • Specjalista ds. Eksportu Tychy
  • Specjalista ds. transportu Tychy
  • Specjalista ds. HR Tychy
  • Specjalista ds. turystyki Tychy
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Tychy
  • Specjalista ds. Sprzedaży Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087