SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU
  • Jastrzębie k. Brodnicy
kujawsko-pomorskie, Jastrzębie k. Brodnicy, Kujawsko-pomorskie, Polska
Gotec Plastics Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Firma Gotec Plastics Polska Sp. z o.o. (https://gotec-plastics.com/) - spółka dynamicznie rozwijającej się globalnej grupy kapitałowej, specjalizująca się w produkcji części samochodowych z tworzyw sztucznych, w związku z planowanym wzmocnieniem struktur wewnętrznych poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Planowanie budżetów oraz nadzór i kontrola wyznaczonych celów przedsiębiorstwa,
  • Utrzymywanie i rozbudowa istniejących systemów analiz i raportowania,
  • Przedstawianie osiągniętych wyników,
  • Wsparcie działów firmy poprzez propozycje i plany dalszego rozwoju,
  • Sporządzanie analiz i zestawień na potrzeby Pracodawcy oraz kierowników innych działów,
  • Zabezpieczenie długofalowych sukcesów firmy,

Wymagania:

  • Kierunkowe wykształcenie, atutem będzie wykształcenie wyższe ekonomiczne lub kierunki pokrewne,
  • 1-2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów (rachunkowość finansowa, controlling) w przedsiębiorstwie o charakterze produkcyjnym; branża Automotive będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (bezpośrednia współpraca z Centralą),
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel,
  • Mile widziana umiejętność pracy z systemem klasy ERP,
  • Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dobrze rozwinięte zdolności komunikatywne,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w zarządzaniu zadaniami oraz organizacją czasu własnej

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Stabilna pracę i przyjazna atmosferę opartą na pracy zespołowej, międzynarodowe kontakty,
  • Możliwość szkoleń i wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Możliwość zyskania nowych doświadczeń zarówno w zakresie zagadnień merytorycznych jak i w pracy z ludźmi,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet socjalny.

Jeśli masz więcej pytań proszę zadzwoń do nas 56 682 07 05.

Aplikacje zawierające CV i listy motywacyjne prosimy przesyłać

korzystając przycisku 'Aplikuj teraz'.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055