​Specjalista ds. Certyfikacji Produktu
  • Skawina
Skawina, Skawina, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Ferro S.A.
16. 9. 2024

Grupa FERRO to jeden z największych producentów i dystrybutorów armatury sanitarnej, instalacyjnej oraz wiodący dostawca kompleksowych systemów w segmencie nowoczesnego zarządzania źródłami ciepła z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży na rynkach międzynarodowych.

Grupa jest w gronie największych dostawców rozwiązań w segmencie zarządzania ekonomicznym zużyciem wody i ekologicznymi źródłami ciepła w Europie Centralnej. FERRO prowadzi swoją działalność głównie w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Chorwacji na Węgrzech, Litwie oraz w Portugalii.

Obecnie do spółki Ferro S.A. poszukujemy pracownika na stanowisko ⤵

Specjalista ds. Certyfikacji Produktu

Miejsce pracy: Skawina

Zakres obowiązków:

  • uzyskiwanie dopuszczeń wymaganych prawem dla produktów (atesty higieniczne, certyfikaty techniczne) ;
  • odpowiedzialność za proces akceptacji technicznej wyrobów;
  • odpowiedzialność za proces certyfikacji produktów;
  • monitorowanie przepisów prawnych w związanych z portfolio firmy ‍♂;
  • tworzenie instrukcji dla wyrobów;
  • wdrożenie odpowiednich korekt produktów podczas cyklu życia.

Poszukiwane kompetencje:

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy z dokumentacją techniczną;
  • wykształcenie wyższe techniczne ⚙;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży szeroko rozumianej technice grzewczej, instalacjach;
  • komunikatywność i otwartość do współpracy w zespole;
  • bardzo dobre umiejętności organizowania oraz planowania pracy ✅ ;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • mile widzialna znajomość programu Solid Works.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwości rozwoju zawodowego ;
  • rabat na nasze produkty;
  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku;
  • dodatek urlopowy ;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę MultiSport ;
  • platformę do nauki języków obcych.

  • Praca Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584