Specjalista ds. Certyfikacji Produktów - rekrutacja online
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
1. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych dostawców profesjonalnych narzędzi i urządzeń, poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za wyznaczanie kierunków i strategii w obszarze oceny dokumentacji, oznakowania i instrukcji obsługi produktów.

Specjalista ds. Certyfikacji ProduktówMiejsce pracy: Wrocław

Zakres zadań:

  • Opracowywanie dokumentacji certyfikacyjnej w j. angielskim i j. polskim dotyczącej oceny zgodności produktów z wymaganiami UE
  • Kontrola dokumentacji produktów pod kątem spełniania wymogów dopuszczenia do obrotu na rynku UE
  • Ocena zgodności produktów zgodnie z dyrektywami m.in: maszynową, niskonapięciową, kompatybilności elektromagnetycznej czy dnoszącą się do środków ochrony indywidualnej
  • Monitorowanie zmian w prawodawstwie, dotyczących oceny zgodności produktów na rynku PL i UE
  • Współpraca z organami nadzoru rynkowego w przypadku kontroli produktów z oferty Spółki: Inspekcja Handlowa, Sanepid, PZH, UOKiK, GIOS, UKE
  • Korespondencja z dostawcami w j. angielskim dotycząca dokumentacji certyfikacyjnej. Współpraca z laboriatoriami fabrycznymi i jednostkami certyfikacyjnymi
  • Przygotowywanie deklaracji zgodności do produktów znajdujących się w ofercie Spółki
  • Przygotowywanie instrukcji obsługi w j. polskim do produktów z oferty Spółki
Oczekiwania względem kandydatów:
  • Znajomość zagadnień związanych z oceną zgodności produktów na rynku UE
  • Dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego
  • Zaplecze techniczne w postaci wykształcenia (mile widziane mechaniczne lub elektrotechniczne) lub doświadczeń zawodowych związanych ze doradztwem technicznym, projektowaniem lub kontrolą jakości
  • Umiejętności analityczne i skrupulatność,
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z certyfikacją produktów na rynek UE mile widziane

Klient oferuje:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. Multisport, prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie, program emerytalny
  • Karty świąteczne, dofinansowanie do biletów do kina/teatru

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544