Specjalista ds. Celnych
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie i nadzór nad zgłoszeniami SENT
  • Dokonywanie zgłoszeń akcyzowych
  • Prowadzenie ewidencji wyrobów akcyzowych nabywanych wewnątrzwspólnotowo
  • Prowadzenie i nadzór nad zgłoszeniami do Urzędu Regulacji Energetyki
  • Dokonywanie zgłoszeń o planowanym nabyciu wewnątrzwspólnotowym towarów akcyzowych
  • Prowadzenie administracji w logistyce – ustalanie grafiku kierowców, rozliczanie pracy, planowanie tras kierowców wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień i procedur w obrocie towarów akcyzowych
  • Czynne konto na PUESCu i umiejętność posługiwania na platformie
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Prywatną opiekę medyczną z dofinansowaniem pracodawcy
  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. to największy w Polsce autoryzowany dealer marki JOHN DEERE. Działamy na terenie północno-zachodniej części Polski. Naszym klientom oferujemy szerokie portfolio maszyny rolniczych, sprawny serwis, dostępność części oraz rozwiązania rolnictwa precyzyjnego. Agro-Sieć Maszyny to firma, która powstała z pasji i miłości do rolnictwa dla rolnictwa.

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. telekomunikacji Toruń
  • Specjalista ds. PR Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690