Specjalista ds. BIM / BIM modeler / BIM koordynator
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i zarządzanie modelami 3D obiektów budowlanych,
  • Praca na programach takich jak Revit, Navisworks, AutoCAD itp. do tworzenia modeli 3D,
  • Koordynacja międzybranżowa, w tym tworzenie raportów kolizji,
  • Opracowywanie planu szkoleń dla całej organizacji,
  • Szkolenia i wsparcie techniczne dla pracowników, w tym użytkowników platformy CDE (Common Data Environment) oraz osób obsługujących programy Revit, Navisworks itp.,
  • Opracowywanie i wdrażanie standardów BIM w całej organizacji, obejmujących m.in. standardy tworzenia modeli 3D, przedmiarów, harmonogramów, wykrywania kolizji oraz standardy pracy na platformie CDE (Common Data Environment),
  • Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z normami i standardami BIM,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na modelach 3D,
  • Biegłość w obsłudze programów takich jak Autodesk Revit, Navisworks itp.,
  • Umiejętność tworzenia i edytowania modeli 3D budynków oraz infrastruktury,
  • Umiejętność integracji modeli różnych branż (architektura, konstrukcje, instalacje) oraz wykrywanie kolizji między nimi,
  • Umiejętność analizowania modeli 3D pod względem przedmiarowania, kosztorysowania i planowania,
  • Znajomość standardów i protokołów zarządzania informacją w projektach BIM,
  • Umiejętność zarządzania dokumentacją techniczną oraz śledzenia zmian na platformie CDE,
  • Znajomość procesów budowlanych i technologii stosowanych w branży,
  • Zdolność do współpracy z różnymi uczestnikami procesu budowlanego oraz efektywna komunikacja w zespole,
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz wsparcia technicznego dla innych członków zespołu w zakresie narzędzi BIM.

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Platforma szkoleniowa do języka angielskiego
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584