Specjalista ds. BHP w firmie produkcyjnej
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
ONLYBIO.LIFE S.A.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa w zakresie czynności związanych z BHP oraz PPOŻ w środowisku produkcyjnym oraz administracji
  • Prowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP oraz Ppoż.;
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych w zakresie BHP;
  • Odpowiedzialność za zorganizowanie i prowadzenie szkoleń okresowych przy zachowaniu obowiązujących terminów;
  • Opracowywanie dokumentacji BHP i PPPOŻ, w tym ocen ryzyka zawodowego, instrukcji stanowiskowych oraz innych wymaganych właściwymi przepisami;
  • Przekazywanie informacji do pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach wraz z wnioskami zmierzającymi do ich usunięcia;
  • Koordynowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP;
  • Udział w postępowaniach powypadkowych i sporządzanie dokumentacji;
  • Doradztwo w zakresie poprawy warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, ppoż.;
  • Reprezentowanie firmy w zakresie stanu bhp i ppoż. w przypadku kontroli ze strony Państwowej Inspekcji Pracy lub Państwowej Inspekcji Sanitarnej;
  • Wsparcie Inspektora ds. GMP w działaniach związanych z wdrażaniem i respektowaniem właściwych procedur.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP;
  • Aktualne szkolenia okresowe dla służb BHP i PPOŻ;
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w środowisku przemysłowym (mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej, farmaceutycznej lub spożywczej);
  • Szeroka i aktualna wiedza z zakresu przepisów BHP i PPOŻ;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dynamizm w działaniu.

Mile widziane

  • Mile widziane posiadanie uprawnień do pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Ppoż.;

To oferujemy

  • Pracę w nowym, nadal rozbudowującym się zakładzie produkcyjnym z nowoczesnym parkiem maszyn;
  • Dużą różnorodność zadań;
  • Możliwości rozwoju i awansu.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

OnlyBio.life S.A. jest biotechnologiczną firmą badawczo-wdrożeniową, która w swoim portfolio produktowym posiada kosmetyki marki OnlyBio oraz środki czystości marki OnlyEco. Wszystkie produkty składają się przynajmniej w 99% z surowców pochodzenia naturalnego. Firma wyznaje zasadę „więcej = mniej”, czyli więcej zdrowia i ekologicznych rozwiązań oznacza mniej negatywnego wpływu na środowisko. Dziś, dzięki naszemu przekonaniu, że możliwe jest stworzenie produktu nie tylko skutecznego, ale przede wszystkim bezpiecznego, staliśmy się liderem nowoczesnej eko-technologii, działając z powodzeniem na przeszło 20 światowych rynkach. Naszą największą siłą są jednak ludzie, którzy identyfikują się z naszą filozofią. Naukowcy, pracownicy i przede wszystkim nasi Klienci. Wspólnie wierzymy, że rozwój nie musi oznaczać zniszczenia. Jesteśmy świadomi, że to jaki świat zostawimy naszym dzieciom, zależy również od nas. Wybierając OnlyBio i OnlyEco nie wybierasz produktu - Wybierasz styl życia, w którym ekologia jest czymś więcej, niż tylko reklamowym sloganem. Dołącz do nas - nasza ziemia jest tego warta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez OnlyBio.life S.A. z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz.922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536