Specjalista ds. BHP / PPOŻ / Ochrony Środowiska
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
REAC Components Sp. z o.o.
28. 8. 2024

REAC Components Sp. z o.o. należy do MS GROUP, która zajmuje się produkcją siłowników, systemów podnoszenia i przechyłu oraz ręcznych urządzeń sterujących stosowanych głównie w urządzeniach medycznych i rehabilitacyjnych.Nasz zakładu produkcyjny znajduje się w Nowym Kisielinie na obszarze strefy ekonomicznej Zielonej GóryZatrudnimy: Specjalista ds. BHP / PPOŻ / Ochrony Środowiska

Obowiązki

  • Realizacja obowiązków służby BHP wynikających z ustawy o służbie BHP, organizacja i nadzór nad przebiegiem działań związanych z bezpieczeństwem, higieną pracy i ochroną środowiska
  • Prowadzenie działań w celu poprawy świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństw pracy, wdrażanie najlepszych praktyk z obszaru BHP i Ochrony Środowiska
  • Budowanie kultury zorientowanej na bezpieczeństwo, wsparcie kierownictwa w kształtowaniu wysokich standardów w obszarze BHP,
  • Przeprowadzanie cyklicznych audytów bezpieczeństwa i przygotowywanie rekomendacji służących redukcji potencjalnych ryzyka
  • Ocena ryzyka zawodowych na poszczególnych stanowiskach pracy, prowadzenie szkoleń oraz dokumentacji z zakresu BHP i PPOŻ zgodnie z obowiązującym prawem
  • Przeprowadzanie postępowań powypadkowych oraz nadzór nad dokumentacją z zakresu BHP.
  • Współpraca przy analizie ryzyka i dbałość o ergonomię stanowisk pracy
  • Udział w rozwiązywaniu bieżących problemów dotyczących BHP i OŚ
  • Udział w kontrolach organów zewnętrznych i audytach prowadzonych przez firmy zewnętrzne
  • Nadzór BHP przy realizacji projektów inwestycyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym - wymagane!
  • Znajomość aktualnych wymogów prawnych i ich praktycznego zastosowania w zakresie BHP i Ochrony Środowiska- wymagane!
  • Praktyczna umiejętność oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy i inicjowanie oraz wdrażanie działań korygujących
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Chęć ciągłego doskonalenia, pro aktywność i samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na pracę zespołową
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne warunki płacowe - wynagrodzenie na czas!
  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dopłatę do kolonii i paczki dla dzieci pracowników)
  • pożyczki pracownicze
  • ofertę grupowego ubezpieczenia + opiekę medyczną
  • dofinansowanie posiłków dla pracowników SmartLunch
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne wspierające rozwój zawodowy

  • Odwiedź nas: www.youtube.com/watch?v=rS7g5p34Gnc
  • Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zielona Góra
  • Technik ochrony środowiska Zielona Góra
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Zielona Góra
  • Specjalista ds. ochrony danych Zielona Góra
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. PR Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Eksportu Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536