Specjalista ds. BHP (m/k/x*)
  • Wiskitki
Wiskitki, Wiskitki, Masovian Voivodeship, Polska
Raben Logistics Polska sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Wiskitki (pow. żyrardowski)

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie i współpraca z organami administracji państwowej w zakresie BHP
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych oraz szkoleń z zakresu BHP
  • Ustalanie przyczyn oraz okoliczności wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych
  • Sporządzanie i nadzorowanie realizacji działań korygujących i zapobiegawczych
  • Inicjowanie, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo oraz motywujących pracowników do bezpiecznych zachowań
  • Prowadzenie analizy ryzyka zawodowego
  • Doskonalenie ergonomii pracy
  • Doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad BHP
  • Opiniowanie oraz udział w przekazywaniu do użytkowania nowych stanowisk pracy, magazynów i lokalizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość regulacji prawnych w zakresie BHP i PPOŻ
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji powypadkowej
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja
  • Znajomość pakietu MS Office (umiejętność wykorzystywania w codziennej pracy)

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego
  • Benefity m.in. karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników, wczasy pod gruszą, bony na święta itp
  • Karty zniżkowe Lotos, karta Makro
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością włączenia członków rodziny
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • paliwo w korzystnej cenie
  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • zniżki z kartą Makro

Co nas wyróżnia?

  • Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.
  • Praca w zespole wyzwala w nas energię.
  • Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.
  • Uczymy się od siebie nawzajem.

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Mamy drive do rozwoju!

  • Praca Wiskitki
  • Wiskitki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567