Specjalista ds. BHP (m/k)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
SBM Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Firma SBM z Wrocławia działa w branży budowlanej od 2004 specjalizując się w realizacji kontraktów budowy i modernizacji infrastruktury kolejowej.Swoim klientom oferujemy m.in. budowę i modernizację linii kolejowych wraz z obiektami inżynieryjnymi, podbijanie torów, oczyszczanie podsypki, szlifowanie szyn i rozjazdów czy budowę i modernizację przepustów. Działamy na terenie całej Polski.

Obowiązki

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w tym pełnienie roli Koordynatora ds. BHP na wybranych kontraktach prowadzonych przez firmę,
  • Inicjowanie i prowadzenie na terenie oddziału różnych form edukacji BHP oraz ergonomii pracy,
  • Prowadzenie wstępnych szkoleń BHP dla pracowników i podwykonawców,
  • Opracowywanie procedur, regulaminów i instrukcji w zakresie BHP dla wybranych kontraktów,
  • Aktualizowanie ocen ryzyka zawodowego dla wybranych grup stanowisk,
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, jeśli wystąpią,
  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP,
  • Praktyczna znajomość przepisów BHP i prawa pracy,
  • Komunikatywność, asertywność, umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny ze względu na korzystanie z auta służbowego,
  • Gotowość do jednodniowych wyjazdów służbowych max. 4-5 razy w miesiącu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący m.in. dofinansowanie do wakacji, możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej Medicover, karty Multisport oraz grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy,
  • Realną możliwość podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy,
  • Pracę w zespole ciekawych i sympatycznych ludzi o dużym doświadczeniu.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941