SPECJALISTA DS. BHP (K/M)
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 9. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko SPECJALISTA DS. BHP (K/M)

Obowiązki

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych z zakresu BHP
  • Nadzór nad szkoleniami okresowymi BHP
  • Opracowywanie dokumentacji BHP i OŚ zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi
  • Inicjowanie i realizacja projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa i świadomości środowiskowej
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • Dokonywanie analizy stanu bezpieczeństwa w zakładzie pracy
  • Przygotowywanie i analiza raportów, statystyk, zestawień z zakresu BHP oraz ochrony środowiska i zużycia energii
  • Aktywny udział w przeprowadzaniu audytów i przeglądów zgodnie z ISO 14001, 45001
  • Standaryzacja procesów oraz sprawowanie nadzoru we wdrażaniu najlepszych praktyk w zakładzie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP i ochrony środowiska
  • Znajomość systemów zarządzania ISO 45001, 14001
  • Mile widziane posiadanie uprawnień audytorów systemów zarządzania ISO 45001, 14001
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomości MS Office
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Odpowiedzialność oraz umiejętność organizacji pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567