Specjalista ds. BHP - j. angielski
  • Płock
Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
Selecta 7
22. 5. 2024

Poszukujemy specjalisty ds. BHP z j. angielskim - firma budowlana.
Twój zakres obowiązków:
• Budowanie kultury bezpieczeństwa pracy poprzez działania podnoszące świadomość i odpowiedzialność za bezpieczeństwo na stanowisku pracy;
• Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, sporządzanie dokumentacji powypadkowej, analiz dot. zdarzeń potencjalnie wypadkowych;
• Prowadzenie analizy zagrożeń i oceny bezpieczeństwa dla stanowisk pracy;
• Prowadzenie wewnętrznych szkoleń BHP dla pracowników i kontrahentów;
• Współpraca z organami administracji państwowej w zakresie BHP, PPOŻ i ochrony środowiska;
• Realizacja innych zadań wymienionych w Rozporządzeniu w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.
Nasze wymagania:
• Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP, PPOŻ oraz ochrony środowiska;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w firmie budowlanej (mile widziane);
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
• Znajomość pakietu Microsoft Office;
• Prawo jazdy kategorii B;
• Samodzielność i ukierunkowanie na rezultat;
• Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne;
• Otwartość na zmiany oraz chęć rozwoju.
To oferujemy:
• Oferujemy stabilną i ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie;
• Dbamy o Twój indywidualny komfort pracy – zaplanujemy indywidualny plan wdrożeniowy oraz dalszy rozwój;
• Pracę w międzynarodowej firmie;
• Samodzielność w realizacji zadań.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV również w j. angielskim.

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Płock
  • Specjalista ds. telekomunikacji Płock
  • Specjalista ds. PR Płock
  • Specjalista ds. Sprzedaży Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. marketingu Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Specjalista ds. Zarządzania Płock
  • Specjalista ds. Eksportu Płock
  • Specjalista ds. transportu Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018