Specjalista ds. BHP i PPOŻ
  • Zimna wódka
opolskie, Zimna wódka, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 10. 2024

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy, która jest głównym producentem i dostawcą elementów w branży motoryzacyjnej szukamy Specjalisty ds. BHP i PPOŻ. Jeżeli posiadasz doświadczenie w obszarze BHP, to właśnie na Ciebie czekamy. Nie wahaj się, aplikuj!

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe, kierunki w obszarze BHP
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie BHP i PPOŻ (w tym ISO 45001)
  • Praktyczne doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu procedur oraz sporządzaniu raportów i sprawozdań
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń w zakresie BHP
  • Znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego (min. B1/B2)
  • Umiejętności interpersonalne oraz proaktywność

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy lub dojazd do pracy (zgodnie z wewnętrznym regulaminem)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Zadania

  • Wykonywanie obowiązków Służby BHP zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Współudział przy wdrożeniach i rozwoju polityki BHP i PPOŻ w oparciu o obowiązujące przepisy oraz standardy firmy
  • Ocenianie, redukowanie i dokumentowanie ryzyka zawodowego
  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych, odbiorach maszyn i urządzeń instalowanych w zakładzie
  • Szkolenie audytorów wewnętrznych w zakresie praktycznego audytowania obszarów na zgodność z normą ISO 45001, współorganizowanie i prowadzenie szkoleń dotyczących BHP
  • Raportowanie (m.in.: analizy rocznej stanu BHP, nadzoru nad ewidencją Near Missów, rejestrów wypadków przy pracy i szkoleń BHP) oraz tworzenie procedur dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Współudział w działaniach z zakresu ochrony przeciwpożarowej budynku
  • Kontrola działań dostawcy odzieży roboczej

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667