Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska z j. angielskim
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
Grafton Recruitment
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Rekrutujemy dla

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą produkcyjną, która dostarcza wiodące w branży rozwiązania, produkty i usługi i otworzyła nowy zakład produkcyjny w Gliwicach poszukujemy pracownika, który chciałby rozwijać się na nowym stanowisku w polskich strukturach firmy: Specjalista ds. BHP i Ochrony środowiska.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań służby BHP wymienionych w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • realizacja zadań z zakresu ochrony środowiska, prowadzenie ewidencji BDO, współpraca z odbiorcami odpadów, raportowanie opakowań w bazie BDO,
  • nadzór nad dokumentacją w zakresie BHP, OŚ i utrzymania obiektu
  • zarządzanie odzieżą roboczą i ŚOI,
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy,
  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych i analiz ryzyka,
  • wykonywanie raportów miesięcznych oraz rocznych sprawozdań, opiniowanie nowych projektów.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe w zakresie BHP lub ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (warunek konieczny),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • praktyczna i ugruntowana znajomość przepisów BHP, PPOŻ i ochrony środowiska.

Pracodawca oferuje

  • praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców,
  • możliwość rozwoju w globalnej organizacji, która rozpoczyna swoją działalność na rynku polskim,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku,
  • bonusowy system nagrody, program poleceń pracowniczych,
  • ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe,
  • karta Pluxee, MyBenefit karta Multisport,
  • gadżety firmowe, odzież robocza,
  • automaty z napojami/jedzeniem,
  • bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów z różnych krajów,
  • udział w ciekawych międzynarodowych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gliwice
  • Technik ochrony środowiska Gliwice
  • Specjalista ds. ochrony danych Gliwice
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Gliwice
  • Specjalista ds. kadr i płac Gliwice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gliwice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gliwice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567