Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska / OHS and Environmental Protection Specialist
  • Rokietnica
Rokietnica, Rokietnica, Greater Poland Voivodeship, Polska
Kingspan Water & Energy Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Rokietnica (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki wynikające z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy Dz. U. 97.109.704;
  • Realizowanie polityki firmy w zakresie BHP, PPOŻ i OŚ;
  • Nadzorowanie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy wg. ISO 45001 oraz systemu zarządzania środowiskowego wg. ISO 14001
  • Wdrażanie wymagań korporacyjnych Kingspan w ramach BHP i Ochrony Środowiska;
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych oraz raportowanie wyników;
  • Inicjowanie i organizowanie działań na rzecz poprawy kultury BHP, p.poż. i pro-środowiskowej;
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP;
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość przepisów prawa pracy, BHP i ochrony środowiska;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację biznesową;
  • Łatwość nawiązywania relacji i umiejętność współpracy przy jednoczesnym egzekwowaniu przestrzegania przepisów BHP i ochrony środowiska,
  • Zdolność do analizy i syntezy danych oraz planowania i organizacji;
  • Znajomość zagadnień (ISO 14001 i 45001);
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie;
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna dla Pracownika i najbliższej rodziny, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny, świadczenia z ZFŚS);
  • Szkolenia zewnętrzne, zgodne z potrzebami biznesu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Kingspan Water & Energy tworzy zrównoważone rozwiązania w zakresie pozyskiwania, przechowywania i ochrony wody i energii, wspierając domy i firmy na całym świecie. Naszym głównym celem - gdziekolwiek jesteśmy - jest ochrona źródeł wody i energii dla przyszłych pokoleń.

Do naszego zespołu w Rokietnicy koło Poznania poszukujemy obecnie Specjalisty ds. BHP i Ochrony Środowiska.

Prosimy o dodanie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kingspan Water & Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Rokietnicy, ul. Topolowa 5 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

  • Praca Rokietnica
  • Rokietnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544