Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Aludyne Poland Sp. z o.o.
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzorowanie i raportowanie kierownictwu wskaźników BHP
  • Kontrola i aktualizacja wymaganych pozwoleń z zakresu BHP
  • Bieżące raportowanie i analiza wskaźników związanych z BHP zgodnie z wymaganiami korporacyjnymi oraz odpowiednich instytucji zewnętrznych.
  • Bieżące przedstawianie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny.
  • Monitorowanie i nadzór nad pracami firm zewnętrznych.
  • Analiza wyników z pomiarów i kontroli, inspekcji zewnętrznych.
  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w wyniku obserwacji niezgodności (zaobserwowanych i potencjalnych).
  • Szkolenie nowych pracowników w zakresie ochrony środowiska i BHP
  • Budowanie i rozwijanie kultury bezpieczeństwa pracy w firmie, podnoszenie świadomości pracowników w obszarze BHP i PPOŻ
  • Reprezentowanie firmy podczas audytów i kontroli w zakresie BHP i ochrony środowiska
  • Nadzór nad prawidłową realizacją wymagań Zintegrowanego Systemu Zarządzania wg. ISO 45001

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska lub pokrewne (preferowane ukończenie studiów o specjalności BHP),
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej),
  • Biegła znajomość przepisów związanych z ochroną środowiska i BHP,
  • Znajomość podstaw prawnych bezpieczeństwa i higieny pracy (Kodeks Pracy, Polskie Normy i zasady bhp)
  • Dobra znajomość tematyki w zakresie gospodarki odpadami, emisjami i wodno-ściekowej,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, proaktywność w podejmowaniu działań, inicjatywa i otwartość na zmiany, odpowiedzialność
  • Umiejętność współpracy z różnymi komórkami w organizacji (zwłaszcza kadra produkcyjna, kadra zarządzająca i kierownictwo)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziany kurs PPOŻ oraz dodatkowe szkolenia z zakresu BHP

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Stołówkę pracowniczą oraz obiady finansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program rekomendacji pracowniczych
  • Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku
  • Świadczenia z ZFŚS - „Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Dopłatę do biletów miesięcznych
  • Kursy językowe
  • Kartę sportową "MultiSport"
  • Pyszną, świeżo mieloną kawę bez limitów

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Technik ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ochrony danych Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894