Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
LEK SA
5. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja obowiązków wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U.97.109.704)
  • prowadzenie i koordynowanie szkoleń z zakresu BHP i Ochrony Środowiska,
  • nadzór nad gospodarką chemikaliami
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji z zakresu BHP i Ochrony Środowiska (sporządzanie dokumentacji związanej z bezpiecznymi i higienicznymi warunkami pracy, protokołów powypadkowych, instrukcji, procedur, analiz oceny ryzyka zawodowego itp.), a także przeprowadzanie regularnych audytów pod kątem BHP i Ochrony Środowiska w zakładzie
  • monitorowanie, koordynowanie i raportowanie zdarzeń w zakresie BHP i Ochrony Środowiska
  • doskonalenie Systemów Zarządzania BHP i Ochroną Środowiska w oparciu o normy ISO 45001 i ISO 14001 oraz standardów firmy
  • aktywne tworzenie i promowanie kultury BHP i Ochrony Środowiska w organizacji, ciągłe doskonalenie oraz dzielenie się najlepszymi praktykami
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań z zakresu ochrony środowiska (KOBiZE, CRO, BDO, opłaty za korzystanie ze środowiska, sprawozdania do GUS),
  • Nadzorowanie bieżących spraw związanych z ochroną środowiska w tym nadzór nad Rejestrem BDO, KPO

Nasze wymagania

  • Posiada wykształcenie wyższe w zakresie BHP oraz minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z BHP i Ochroną Środowiska
  • Zna przepisy, zasady oraz dobre praktyki w dziedzinie BHP i Ochrony Środowiska
  • Jest zorientowana na cele i realizację zadań
  • Zna język angielski na poziomie B2/C1
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Ma wiedzę na temat zagadnień ADR (dodatkowy atut)
  • Preferowane doświadczenie w farmacji / kosmetologii
  • Znajomość rozporządzenia REACH / CLP
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność podejmowania decyzji,
  • Sumienność, bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność wielowątkowego łączenia zadań

To oferujemy

  • Dodatek lunchowy 300 zł brutto/msc
  • Premia roczna – uzależniona od rocznej oceny wpływu oraz wyników firmy
  • Karta Multisport lub Kultura+
  • Dodatkowe premie za polecanie pracowników
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny LUX MED
  • Ubezpieczenie na życie Twoje i Bliskich Unum
  • Dodatkowe 2 wolne dni w roku od pracodawcy (płatne) – najczęściej Wielki Piątek oraz Wigilia
  • Dodatki pieniężne (premie świąteczne, konkursy frekwencyjne), paczki i prezenty okolicznościowe (świąteczne)
  • Możliwość rozwoju w ramach dodatkowych szkoleń w całej strukturze Organizacji
  • Możliwość uczestnictwa w Planie Emerytalnym
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa, herbata, woda dla wszystkich

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dodatkowy urlop
  • 300 zł dodatek lunchowy/miesiąc

Leki generyczne i biopodobne stanowią podstawę światowego przemysłu farmaceutycznego. Sandoz, lider w tej branży, w ubiegłym roku poruszył życie prawie 500 milionów pacjentów i chociaż jesteśmy dumni z tego osiągnięcia, mamy ambicje zrobić więcej!

Dzięki inwestycjom w nowe możliwości rozwojowe, najnowocześniejsze zakłady produkcyjne, nowe przejęcia i partnerstwa mamy szansę kształtować przyszłość firmy Sandoz i pomóc większej liczbie pacjentów uzyskać dostęp do tanich, wysokiej jakości leków, w sposób zrównoważony.

Naszą dynamikę i ducha przedsiębiorczości tworzy otwarta kultura współpracy napędzana przez naszych utalentowanych i ambitnych współpracowników, którzy w zamian za wykorzystanie swoich umiejętności doświadczają elastycznego i kolegialnego środowiska z wpływowymi, elastycznymi możliwościami kariery, gdzie różnorodność jest mile widziana i gdzie zachęcamy do osobistego wzrostu!

Kształtowanie przyszłości należy do nas!

LEK SA

Sandoz przeżywa ekscytujący i transformacyjny okres jako światowy lider i pionierski dostawca zrównoważonych leków generycznych i biopodobnych.

Obecnie, jako niezależna spółka notowana na giełdzie, Sandoz dąży do zwiększenia swojej strategicznej orientacji, działania z większą elastycznością, wyznaczania jaśniejszych celów biznesowych, zwiększania zysków dla akcjonariuszy i wzmacniania swojej kultury dla nas, współpracowników Sandoz.

To ekscytujący czas w naszej historii, a wytyczenie nowej, ambitnej ścieżki zapewni nam wszystkim wyjątkową szansę, zarówno zawodową, jak i osobistą.

Dołącz do nas jako założyciel naszego „nowego” Sandoz!

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z dnia 13 czerwca 2016, poz. 922) informujemy, iż administratorem danych jest LEK S.A. z siedzibą w Strykowie 95-010, przy ulicy Podlipie 16. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym dla realizowanego procesu rekrutacyjnego. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (t. j. Dz.U. z dnia 17 września 2014, poz. 1502, ze zm. ). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.novartis.pl

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Technik ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544