Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
PreZero Bielsko-Biała S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Obowiązki wynikające z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy Dz.U. 1997 nr 109 poz. 70
  • Realizowanie polityki firmy w zakresie BHP, PPOŻ i OŚ
  • Nadzorowanie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy wg ISO 45001 oraz systemu zarządzania środowiskowego wg ISO 14001, w tym EMAS
  • Wdrażanie wymagań korporacyjnych w ramach BHP i OŚ
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych, kontroli obszarowych oraz raportowanie wyników
  • Inicjowanie i organizowanie działań na rzecz poprawy kultury BHP, PPOŻ i OŚ
  • Prowadzenie szkoleń BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP
  • Mile widziane wyksztalcenie kierunkowe lub podyplomowe w zakresie OŚ lub doświadczenie zawodowe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa pracy, BHP i OŚ
  • Łatwość nawiązywania relacji i umiejętność współpracy przy jednoczesnym egzekwowaniu przestrzegania przepisów BHP i OŚ
  • Zdolność do analizy i syntezy danych oraz planowania i organizacji
  • Znajomość zagadnień norm ISO 45001, 14001 w tym EMAS
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych
  • Mile widziane uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej
  • Mile widziane doświadczenie w branży odpadowej
  • Bardzo dobra znajomość pracy z komputerem i systemami informatycznymi (Word, Excel)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Pakiet socjalny
  • Pakiet medyczny
  • Kartę Multisport

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Technik ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ochrony danych Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536