Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, Silesian Voivodeship, Polska
Nestor Springs
5. 9. 2024

Miejsce pracy: Jaworzno

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań z obszaru BHP w zakładzie produkcyjnym
  • odpowiedzialność za nadzorowanie i realizację działań związanych z ochroną środowiska na terenie zakładu
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników z obszaru BHP oraz ochrony środowiska
  • nadzór na gospodarką odpadami oraz systemem BDO
  • odpowiedzialność za nadzorowanie i realizację działań związanych z ochroną przeciwpożarową na terenie zakładu
  • nadzór nad utrzymaniem obiektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub wyższe uzupełnione studiami podyplomowymi z zakresu BHP
  • doświadczenie w pracy na stanowisku z zakresu BHPiOŚ
  • samodzielność w działaniu i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie z zakresu eksploatacji i obsługi urządzeń technicznych i instalacji

To oferujemy

  • pracę w rodzinnej, prężnie rozwijającej się firmie (laureat rankingu najszybciej rosnących firm Diamenty Forbesa 2022 i 2023 w regionie małopolskim)
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • pakiet benefitów, eventy pracownicze i spotkania integracyjne
  • przyjazne, komfortowo urządzone biuro z parkingiem dla pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Nestor Springs to wiodący producent zaawansowanych technologicznie sprężyn kieszeniowych do materacy i mebli tapicerowanych. Nasz rodzinny biznes, zbudowany na wartościach partnerstwa, dążenia do doskonałości, otwartości i nowoczesności, dynamicznie się rozwija. Od 25 lat tworzymy wygodę, dbając o zespół, środowisko i lokalne otoczenie. Jako lider branży, zdobywamy zaufanie klientów w Polsce i rozszerzamy swoją obecność na rynki światowe, niezmiennie gwarantując jakość i niezawodność, której oczekują nasi partnerzy.

Więcej informacji o nas przeczytasz na www.nestorsprings.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

  • Praca Jaworzno
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Jaworzno
  • Technik ochrony środowiska Jaworzno
  • Specjalista ds. ochrony danych Jaworzno
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Jaworzno
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Jaworzno
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Jaworzno
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Jaworzno
  • Specjalista ds. kadr i płac Jaworzno
  • Specjalista ds. ofertowania Jaworzno
  • Specjalista ds. Zarządzania Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544