Specjalista ds. BHP
  • Tczew
Tczew, Tczew, Pomeranian Voivodeship, Polska
PRESS GLASS
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Tczew

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kontroli wewnętrznych w zakresie BHP i ochrony p.poż.
  • wspieranie kadry kierowniczej w obszarze stosowania i interpretowania przepisów BHP
  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP
  • udział w opracowaniu oceny ryzyka zawodowego
  • przeprowadzanie postępowań powypadkowych
  • udział w tworzeniu i opiniowaniu wewnętrznych instrukcji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • organizowanie i nadzorowanie pomiarów środowiska pracy
  • sporządzanie okresowych analiz i ocen stanu BHP w zakładzie
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • inicjowanie projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku BHP
  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z ochroną środowiska, w tym ewidencja odpadów – atut dodatkowy
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej – atut dodatkowy
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczego
  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • systemy premiowe
  • Pracownicze Plany Emerytalne
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • nastawienie na rozwój (szkolenia, rekrutacje wewnętrzne)
  • długotrwała współpraca
  • lektoraty języków obcych w godzinach pracy
  • konkursy dla dzieci pracowników
  • dofinansowanie do posiłków

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • bony towarowe
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Dlaczego My

  • prywatna firma z polskim kapitałem
  • działamy społecznie
  • dbamy o środowisko naturalne

PRESS GLASS

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa.

  • Praca Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544