Specjalista ds. BHP
  • Żary
Żary, Żary, Lubuskie, Polska
syncreon Logistics Polska Sp. z o.o.
30. 7. 2024

syncreon Logistics Polska Sp. z o.o. jest dostawcą specjalistycznych usług logistycznych dla branży motoryzacyjnej i technologicznej. Oferujemy zaawansowane rozwiązania w zakresie produkcji i łańcucha dostaw dla osiągnięcia maksymalnej elastyczności i sprawności, które umożliwiają naszym Klientom osiągnąć najwyższą wydajność w ich działalności. Nasz oddział w Żarach zajmuje się między innymi produkcją kartridży do drukarek laserowych oraz naprawą i serwisem sprzętu elektronicznego. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. BHP.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Organizacja i nadzór nad przebiegiem działań związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy na terenie zakładu
• Kontrola warunków pracy w zakresie przestrzegania przepisów i zasad BHP oraz PPOŻ
• Raportowanie bieżącego stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, tworzenie ocen i analiz ryzyka zawodowego
• Organizacja i prowadzenie szkoleń wstępnych oraz okresowych w zakresie BHP i PPOŻ
• Prowadzenie pomiarów w celu określenia stężeń i natężeń czynników szkodliwych dla zdrowia występujących na stanowiskach pracy
• Tworzenie regulaminów, procedur i instrukcji w obszarze BHP
• Kontrola ważności badań lekarskich pracowników oraz szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ
• Współpraca z organami administracji państwowej w zakresie BHP
• Ścisła współpraca z kierownikami poszczególnych działów
• Właściwy dobór środków ochrony indywidualnej i odzieży roboczej
• Nadzór nad dokumentacją zakładową (przepływ informacji, przeglądy roczne, zmiany w dokumentacji)
WYMAGANIA:
• Wykształcenie pozwalające na pełnienie obowiązków służby BHP
• Znajomość przepisów i uregulowań prawnych dotyczących zakresu BHP i ochrony środowiska
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
• Umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
• Kompleksowy proces wdrożenia
• Pracę w trybie jednozmianowym
• Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności
• Bezpłatną opiekę medyczną LUX MED
• Dostęp do bezpłatnej platformy szkoleniowej GoodHabitz

  • Praca Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584