Specjalista ds. BHP
  • Plock
Płock, Plock, Masovian Voivodeship, Polska
Aldesa Polska
16. 9. 2024

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Twój zakres obowiązków:

  • Organizowanie i przeprowadzanie kontroli w zakresie BHP
  • Przeprowadzanie szkoleń BHP
  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego
  • Aktualizacja procedur, instrukcji BHP i PPOŻ, sporządzanie raportów, analiz
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji
  • powypadkowej
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie badania środowiska
  • pracy

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe BHP lub podyplomowe
  • Dobra znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. BHP w branży gazowej / paliwowej
  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Płock
  • Specjalista ds. Sprzedaży Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. marketingu Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Specjalista ds. Zarządzania Płock
  • Specjalista ds. Eksportu Płock
  • Specjalista ds. transportu Płock
  • Specjalista ds. HR Płock
  • Specjalista ds. turystyki Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567