Specjalista ds. BHP
  • Nowy Kawęczyn
Nowy Kawęczyn, Nowy Kawęczyn, łódzkie, Polska
UDS S.A.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kontroli warunków pracy i nadzór nad przestrzeganiem ustalonych zasad i procedur w zakresie BHP.
  • Opracowywanie, wdrażanie i weryfikowanie dokumentów systemu zarządzania bezpieczeństwem, procedur wewnętrznych, regulaminów i instrukcji zgodnie z normami BHP.
  • Opracowywanie i aktualizowanie ocen ryzyka zawodowego.
  • Wyjaśnianie przyczyn wypadków przy pracy, wypadków w drodze do/z pracy, tworzenie dokumentacji powypadkowej zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Prowadzenie rejestru wypadków przy pracy.
  • Sporządzanie okresowych raportów i analiz stanu bezpieczeństwa.
  • Współpraca z działami produkcyjnymi zakładu, zewnętrznymi organami nadzoru i kontroli (PIP, PIS, UDT).
  • Prowadzenie audytów BHP, rozmowy z pracownikami na temat bezpieczeństwa.
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych BHP.
  • Organizacja i koordynacja szkoleń okresowych BHP.
  • Udział w rozwojowych projektach w obszarze BHP.
  • Zagadnienia wynikające z przepisów prawa.

Nasze wymagania

  • Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego lub podyplomowego z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
  • Minimum 3 lat doświadczenia w służbie BHP w środowisku produkcyjnym – warunek konieczny.
  • Znajomość MS Office.
  • Mile widziane uprawnienia Inspektora Ppoż.
  • Mile widziane uprawnienia dające możliwość prowadzenia szkoleń UDT na wózki widłowe.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Nowy Kawęczyn
  • Nowy Kawęczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544