Specjalista ds. BHP
  • Leżajsk
Leżajsk, Leżajsk, podkarpackie, Polska
H+H Polska Sp. z o.o.
5. 10. 2024

H+H Polska należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych. Sukces H+H Polska to wynik wspólnej pracy ponad 800 osób zatrudnionych w 13 zakładach produkcyjnych. Jego miarą jest zaufanie klientów, dbałość o najwyższe standardy obsługi, bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska, a także jakość produktów dedykowanych dla budownictwa energooszczędnego zapewniającego użytkownikom komfort cieplny, akustyczny oraz bezpieczeństwo konstrukcyjne. Więcej informacji o firmie znajdziesz na: http://www.HplusH.pl/ oraz https://www.facebook.com/hplushpl

Zakres zadań:

  • Wspieranie funkcjonowania Działu BHP dla 4 Zakładów w południowo-wschodniej części Polski (Puławy, Leżajsk, Jedlanka, Kruki), w zakresie realizowania obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Przeprowadzanie przeglądów warunków pracy oraz inicjowanie działań w celu ich poprawy
  • Proponowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa pracowników
  • Terminowe przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej zgodnie ze standardem firmy
  • Wsparcie w organizacji i obsłudze szkoleń podnoszących świadomość w zakresie BHP
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata w firmie produkcyjnej, Znajomość zadań i obowiązków zawartych w rozporządzeniu w sprawie służby bhp (Dz. U. 1997, nr 109, poz. 704)
  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (używany w kontaktach z Grupą)
  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne, proaktywna postawa w zakresie bezpieczeństwa
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i Powerpoint
  • Gotowość do częstych podróży służbowych w obsługiwanym regionie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
  • Premię roczną 10% rocznego wynagrodzenia
  • Auto służbowe do użytku prywatnego
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny
  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, wczasy pod gruszą itp.

  • Praca Leżajsk
  • Leżajsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648