Specjalista ds. BHP
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 Spółka Akcyjna
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 02.09.1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. 1997 nr 109 poz. 704, z późniejszymi zmianami).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o specjalności: bezpieczeństwo i higiena pracy lub studia podyplomowe w zakresie: bezpieczeństwo i higiena pracy,
  • doświadczenie: min. 2 lata pracy na podobnym stanowisku,
  • aktualne szkolenie okresowe BHP dla pracowników służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • asertywność,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność i dokładność.

To oferujemy

  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy jednym z największych zakładów lotniczych w Polsce, zaliczanym do elitarnej grupy firm o znaczeniu strategicznym dla gospodarki i obronności Polski. Ponadto należymy do koncernu Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Posiadamy ponad 75-letnie doświadczenie w prowadzeniu remontów i modernizacji samolotów bojowych, w tym myśliwskich oraz transportowych o znacznym stopniu skomplikowania, takich jak Su-22, MiG-29, F-16 oraz C-130.Obecnie rozwijamy działalność w zakresie lotnictwa cywilnego i Systemów Bezzałogowych Statków Powietrznych.

Wiedza, umiejętności i zaangażowanie naszych pracowników odgrywają istotną rolę w sukcesach WZL Nr 2 S.A. w kraju jak i za granicą. Dlatego stawiamy na osoby ambitne, szukające wyzwań, które wniosą do firmy nowe pomysły. Umożliwiamy rozwój zawodowy oraz zdobycie unikalnych doświadczeń poprzez dobre warunki pracy i życzliwą atmosferę. Praca w WZL Nr 2 S.A. oznacza możliwość samorealizacji, umożliwia rozwój i zdobycie wiedzy. To co jest dla nas najważniejsze, to wiedza i entuzjazm naszych pracowników. Angażujemy ludzi do pracy w zespołach projektowych. Od samego początku uczymy odpowiedzialności w podejmowaniu skutecznych decyzji. Dla osób wiążących swoją przyszłość z naszą firmą przygotowaliśmy ścieżki rozwoju zawodowego. Pracownicy uczestniczą w odpowiednio dobranych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych doskonalących ich umiejętności zawodowe i rozwój osobisty.

Pracujemy w dwóch lokalizacjach: w Bydgoszczy i w Warszawie.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392