Specjalista ds. BHP
  • Biskupice Podgórne
, Biskupice Podgórne, Lower Silesian Voivodeship, Polska
LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza stanu bezpieczeństwa w firmie, warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa higieny pracy.
  • Prowadzenie szkoleń oraz wewnętrznych audytów z obszaru BHP.
  • Inicjowanie i wdrażanie działań w celu poprawy bezpieczeństwa pracy.
  • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu BHP wynikającej z przepisów prawnych i wewnętrznych potrzeb firmy.
  • Aktualizowanie i przygotowywanie ocen ryzyka zawodowego dla nowych i istniejących stanowisk pracy.
  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, opracowanie dokumentacji, wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków.
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami państwowymi.
  • Podejmowanie inicjatyw kontrolnych, prewencyjnych i edukacyjnych, mających na celu stałą poprawę oraz wzrost świadomości pracowników w obszarze BHP.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym ) - min. 1 rok.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office ( Excel oraz Power Point).
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Znajomość norm zarządzania wg ISO 45001.
  • Praktyczna znajomość przepisów BHP i ochrony przeciwpożarowej.
  • Doświadczenie we współpracy z organami kontrolnymi.
  • Rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność i konsekwencja w działaniu.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej.
  • Kreatywności w promowaniu kultury bezpieczeństwa pracy oraz w ciągłym dążeniu do tworzenia bezwypadkowego środowiska pracy.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu oraz realizacji szkoleń.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.
  • Kartę Multisport.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe oraz ogród).
  • Umowę o pracę na pełny etat.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 387
20 584