Specjalista ds. BHP (branża produkcyjna)
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Silesian Voivodeship, Polska
EWL GROUP
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i doradztwo w zakresie warunków i metod pracy zgodnie z najwyższymi standardami BHP.
  • Zarządzanie dokumentacją BHP, w tym dokumentacją powypadkową oraz oceny ryzyka zawodowego.
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP.
  • Analiza stanu BHP i wdrażanie działań poprawiających warunki pracy.
  • Budowanie świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania pracodawcy

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu BHP.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w służbach BHP, w tym na samodzielnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe w zakresie BHP.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Stałe godziny pracy: od poniedziałku do piątku, 8:00-16:00.
  • Bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, świadczenia z ZFŚS, dofinansowanie do posiłków.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

EWL GROUP

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych oraz outsourcing we wszystkich sektorach biznesowych.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Specjalista ds. HR Częstochowa
  • Specjalista ds. turystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Częstochowa
  • Specjalista ds. finansów Częstochowa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Częstochowa
  • Specjalista ds. PR Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192