Specjalista ds. BHP (branża budowlana)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
NDI
29. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań służby bhp wynikająca z rozporządzenia Rady Ministrów z 02.09.1997r., w sprawie służby bhp
  • kontrola i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i standardów bhp, ppoż. na kontrakcie
  • realizacja polityki bhp obowiązującej w organizacji
  • wsparcie procesu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz dla zadania
  • opiniowanie wewnętrznych dokumentów kontraktu w zakresie zgodności z wymaganiami przepisów prawa dotyczących bhp oraz standardami obowiązującymi w organizacji
  • udział w postępowaniach powypadkowych
  • prowadzenie szkoleń w dziedzinie bhp oraz szkoleń specjalistycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w specjalności bhp lub ukończone studia podyplomowe w dziedzinie bhp
  • uprawnienia specjalisty ds. BHP
  • co najmniej 2 lata stażu w służbach bhp w branży budowlanej (warunek konieczny)
  • przygotowanie w zakresie metodyki i prowadzenia szkoleń
  • znajomość zagadnień prawnych dotyczących bezpieczeństwa pracy i realizacji procesu budowlanego
  • umiejętności komunikacyjne
  • umiejętności prezentowania asertywnej postawy i budowania relacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca stacjonarna
  • Zapewniamy wysokie standardy BHP (Jesteśmy sygnatariuszem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie)
  • Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Rozwój pracowników w ramach Akademii NDI
  • Możliwość dołączenia do Pracowniczej Grupy Biegowej
  • Bilety na wydarzenia kulturalne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

NDI

Grupa NDI to polska grupa kapitałowa, skupiająca swoją działalność na branży budowlanej.

Istniejmy na rynku nieprzerwanie od 1991 roku, działając dziś we wszystkich obszarach budownictwa: kubatura (biurowce, hotele, obiekty mieszkalne, obiekty przemysłowe obiekty użyteczności publicznej) infrastruktura drogowa, infrastruktura miejska, hydrotechnika, gazownictwo oraz infrastruktura kolejowa.

Wyróżnia nas duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule. Jesteśmy dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdańsk
  • Rzeczoznawca budowlany Gdańsk
  • Deweloper budowlany Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132