Specjalista ds. BHP - Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Target BHP Maciej Miler
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Firma TARGET BHP poszukuje do swojego zespołu kolejnego specjalistę ds. BHP na projekt energetyczny.

Obowiązki

- wykonywanie obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów o służbie bhp

- prowadzenie nadzoru BHP

- uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji związanej z realizowanymi projektami wykonawczymi m.in. oceny ryzyka, ibwr, Plany BIOZ itp.

- uczestnictwo w kontrolach zewnętrznych służb (PIP, Inspekcja Sanitarna)

- sporządzanie protokołów powypadkowych i określanie przyczyn wypadków przy pracy, w tym wykonywanie sprawozdań do służb zewnętrznych

- prowadzenie inicjatyw mających na celu budowanie świadomości bezpiecznej pracy i kształtowania prawidłowej postawy wśród pracowników

- bieżące informowanie (raportowanie) kadry zarządzającej o stwierdzonych zagrożeniach/ nieprawidłowościach z zakresu BHP wraz z zaleceniami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń

Wymagania

- wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy lub ukończone studia podyplomowe w tym zakresie

- doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty ds. BHP w branży energetycznej - min. 2 lata

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana

- dobra znajomość przepisów BHP i Prawa Pracy

- samodzielność

Oferujemy

- długoterminowy projekt

- atrakcyjne wynagrodzenie

- praca od poniedziałku do piątku

- preferowana forma zatrudnienia: B2B

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448