Specjalista ds. BHP
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, Opole Voivodeship, Polska
Magna Casting Poland Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Sporządzanie dokumentacji powypadkowej, ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków dla pracowników wewnętrznych
  • Przeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego oraz zapewnienie aktualizacji zgodnie z wymaganiami przepisów prawa oraz wymagań korporacyjnych
  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów, zasad i instrukcji BHP, P.Poż. w zakładzie pracy
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, wykonującymi pracę na terenie zakładu w zakresie szkoleń BHP oraz przy określaniu ryzyka prac zleconych
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych BHP (wstępnych, wdrożeniowych korporacyjnych), zgodnie ze standardami firmy
  • Aktywny udział w działaniach i inicjatywach mających na celu budowanie świadomości w obszarze BHP i P.Poż.
  • Przegląd obiektów w zakresie P.Poż oraz wdrażanie nowych rozwiązań
  • Weryfikacja wprowadzanych substancji chemicznych na teren zakładu
  • Udział w odbiorach maszyn i urządzeń, a także organizacja stanowisk prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – kierunek Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze BHP (mile widziane w środowisku produkcyjnym)
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów BHP
  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej
  • Aktualna wiedza w zakresie przepisów BHP i Prawa pracy, P.Poż.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie roczną
  • Dodatek stażowy
  • Dodatkowe płatne dni wolne
  • Akcje koncernu MAGNA
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ruchomy czas pracy (praca w godzinach 7-9)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową w atrakcyjnej cenie
  • Dodatki socjalne (kawa&kanapka, eventy pracownicze)
  • Szkolenia w celu podniesienia kwalifikacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dodatkowy urlop

Jesteśmy wiodącym dostawcą do branży motoryzacyjnej. Posiadamy 338 zakładów produkcyjnych oraz 89 centra zajmujące się rozwojem produktów, inzynierią oraz sprzedażą w 28 krajach. Zatrudniamy ponad 169 000 pracowników skoncentrowanych na dostarczaniu naszym klientom najwyższej wartości czyli innowacyjnych produktów i procesów, zapewniając produkcję światowej klasy.

Administratorem danych osobowych jest MAGNA CASTING POLAND sp. z o. o., 47-225 Kędzierzyn - Koźle, ul. Szkolna 15. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, weryfikacji kompetencji kandydatów/ek, archiwizacji dokumentacji i komunikatów, a w przypadku osób będących obywatelami państw nienależących do UE lub EOG także w celu weryfikacji możliwości legalnego zatrudnienia kandydata. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawo do złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz skarga do właściwego organu nadzorczego. W celu otrzymania pełnej treści klauzuli informacyjnej, prosimy o kontakt na adres: rodo.mcp@magna.com

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544