SPECJALISTA DS. BHP
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
D&R Dispersions&Resins
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

SPECJALISTA DS BHP
WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP lub ukończone studia wyższe o profilu chemicznym i studnia podyplomowe w zakresie BHP
- minimum 2-3 letnie doświadczenie w dziale BHP firmy o profilu chemicznym
- minimum 2 lata doświadczenia w służbie BHP w przedsiębiorstwie produkcyjnym
- znajomość przepisów prawnych związanych z obszarem BHP
- znajomość pakietu MS Office
- znajomość przepisów dotyczących substancji i mieszanin chemicznych np. rozporządzenie REACH I CLP
- znajomość normy ISO 45001
- znajomość przepisów przeciwpożarowych będzie dodatkowym atutem
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Prowadzenie spraw z obszaru BHP zgodnie z zakresem działań określonych w Rozporządzaniu w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy m.in. :
- Udział w postępowaniach powypadkowych i sporządzanie dokumentacji
- Udział w odbiorach technicznych nowych/przebudowywanych obiektów budowalnych
- Przygotowywanie analiz dot. BHP oraz propozycji usunięcia występujących zagrożeń
- Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP
- Tworzenie lub opiniowanie i aktualizacja instrukcji/procedur wewnątrzzakładowych
- Opracowywanie dokumentacji BHP w tym ocena ryzyka zawodowego, karty, raporty, rejestry itp.
- Współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi i zewnętrznymi organami nadzoru nad warunkami pracy
- Prowadzenie szkoleń wstępnych w zakresie bhp
- Nadzór nad organizacją szkoleń okresowych w zakresie bhp
- Organizacja i współpraca z laboratoriami zewnętrznymi przeprowadzającymi badania i pomiary na stanowiskach pracy
- Współpraca z przedstawicielami rady pracowników
- Nadzór nad dokumentacją systemową w zakresie ISO 45001
- Nadzór nad stosowanymi substancjami i mieszaninami chemicznymi w zakładzie
- Pełnienie funkcji doradczej i kontrolnej w zakresie BHP
- Koordynowanie działań mających na celu poprawę warunków pracy
oferujemy
• Praca we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9,
• oferujemy, min.:
• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, 1/2 etatu, możliwość zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia, lub inne.
• premie,
• dodatkowe formy wynagradzania, min.: świadczenia socjalne, dofinansowanie dojazdów do pracy, opieka medyczna. itp.
* możliwe zawarcie umowy zlecenia,
O nas
• D&R Dispersions and Resins Sp. z o.o. to producent surowców chemicznych najwyższej jakości. Specjalizacją firmy jest produkcja wysokiej jakości żywic alkidowych stosowanych do produkcji farb na drewno i metal. Drugi filar produkcji to dyspersje wodne- kopolimery monomerów akrylowych, styrenu oraz octanu winylu.
CV można składać osobiście w siedzibie Firmy we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9 lub pocztą elektroniczną na adres @ Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji . Dodatkowe informacje - tel. 603 406 802 Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DR Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9 w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. BHP zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781)

  • Praca Włocławek
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Włocławek
  • Specjalista ds. telekomunikacji Włocławek
  • Specjalista ds. PR Włocławek
  • Specjalista ds. ofertowania Włocławek
  • Specjalista ds. Zarządzania Włocławek
  • Specjalista ds. Eksportu Włocławek
  • Specjalista ds. transportu Włocławek
  • Specjalista ds. HR Włocławek
  • Specjalista ds. turystyki Włocławek
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662