Specjalista ds. BHP
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Współpraca z organami zewnętrznymi (instytucje, urzędy, firmy zewnętrzne) w zakresie BHP, ppoż.
  • Sporządzanie oraz nadzór nad dokumentacją i raportami w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej
  • Udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz w ustalaniu zadań osób kierujących pracownikami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii
  • Bieżące informowanie przełożonego o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń

Od Kandydatów wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego o specjalizacji BHP
  • Odpowiedniego doświadczenia zawodowego
  • Praktycznej znajomości języka angielskiego
  • Pro aktywności i wysokiej motywacji
  • Umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej

Oferta:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia merytoryczne
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i medycznego, PPK

  • Praca Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914