Specjalista ds. BHP
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Jakon Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz zarządzeń i instrukcji BHP
  • Weryfikacja oraz egzekwowanie od pracowników wymagań w zakresie działań BHP
  • Wsparcie przy prowadzeniu postępowań powypadkowych, koordynowanie działań zapobiegawczych
  • Prowadzenie codziennych spotkań z podwykonawcami, ustalających zakres prac w danym dniu pracy
  • Raportowanie oraz sprawdzanie stanów osobowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w rozwijającej się firmie
  • Szeroki wachlarz benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

Jakon prężnie działa w branży budowlanej od 1989r. Za sukcesem firmy stoi wartościowa i doświadczona kadra inżynierów, architektów oraz pracowników administracyjno-biurowych.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045