Specjalista ds. BHP
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Aptiv
29. 9. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:
  • Identyfikację zagrożeń i ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.
  • Wdrażanie i monitorowanie programów prewencyjnych z zakresu bezpieczeństwa, mających na celu eliminację wypadków oraz poprawę warunków pracy.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawnych dotyczących BHP oraz wewnętrznych regulaminów firmy.
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych, okresowych oraz specjalistycznych z zakresu BHP.
  • Współpracę z innymi działami w celu dostosowania procesów produkcyjnych do wymogów bezpieczeństwa.
  • Prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji BHP zgodnie z wymogami prawnymi oraz normą ISO 45001.
  • Nadzór nad przeprowadzaniem kontroli i audytów wewnętrznych dotyczących BHP

Nasze wymagania

  • Aby odnieść sukces w tej roli, niezbędne są:
  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. BHP w firmie produkcyjnej lub usługowej.
  • Biegła znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie, jak i w piśmie), umożliwiająca swobodną komunikację oraz przygotowywanie dokumentacji.
  • Bardzo dobra znajomość normy ISO 45001 oraz innych regulacji związanych z BHP.
  • Znajomość polskich przepisów prawa dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole, doskonałe zdolności komunikacyjne oraz samodzielność w działaniu.
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna (Signal Iduna) oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Program Well-Being, obejmujący regularne webinaria, warsztaty i wydarzenia networkingowe.
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy w trybie hybrydowym.
  • Emerytalny Plan Pracowniczy finansowany przez pracodawcę (+3,5% do każdej pensji brutto).
  • Dostęp do grup sportowych oraz karta Multisport.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

  • Application
  • CV Review
  • Call with Recruiter
  • Interview with Manager and Recruiter
  • Final decision and feedback
  • On-boarding

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Możliwość rozwoju: W Aptiv zapewniamy środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi zawodowemu i osobistemu, niezależnie od płci, pochodzenia etnicznego czy przekonań.
  • Realny wpływ: Bezpieczeństwo to jedna z kluczowych wartości Aptiv. Dążymy do świata, w którym nie ma wypadków, ani obrażeń – zarówno w pracy, jak i poza nią.
  • Wsparcie: Oferujemy wsparcie w zakresie opieki zdrowotnej, zarówno fizycznej, jak i psychicznej, dzięki konkurencyjnemu pakietowi ubezpieczeń zdrowotnych i na życie.

Podsumowanie Stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP), który dołączy do naszego zespołu i pomoże w zapewnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa w miejscu pracy. Kluczowym wymaganiem na tym stanowisku jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz biegła znajomość języka angielskiego, jak i normy ISO 45001.

Aptiv

See How Our Story is Changing Tomorrow

At Aptiv, we tell our story through the power of new mobility — making transportation safer, greener and more connected — and through changing the world for the better with the software capabilities, advanced computing platforms and networking architectures we deliver. Our team believes that the future relies on the work we do, the solutions we develop and the story we’re creating together every day. Discover how you can change what tomorrow means when you combine your story with ours.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291