Specjalista ds. BHP
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
"MODERN-EXPO" S.A.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie instrukcji, procedur, regulaminów BHP i ochrony środowiska oraz kart ryzyka zawodowego, prowadzenie dokumentacji BHP i ewidencji w ramach KOBIZE i BDO
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z obszaru BHP (wstępnych, okresowych, powypadkowych) oraz w zakresie wymagań ochrony środowiska
  • Udział w odbiorach i certyfikacji maszyn pod kątem bezpieczeństwa
  • Określanie zagrożeń stanowiskowych oraz analiza stanu bezpieczeństwa
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy i zgodności z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju
  • Kontrola stanu oraz weryfikacja stosowania i przydziału środków ochrony BHP
  • Przeprowadzanie regularnych audytów pod kątem BHP i Ochrony Środowiska
  • Uzyskiwanie wymaganych prawnie dokumentów środowiskowych
  • Zarządzanie gospodarką i odpadami
  • Współpraca w zakresie BHP/OŚ z organami administracyjnymi, organami kontrolnymi i jednostkami certyfikacyjnymi
  • Regularne powiadamianie o wszelkich zagrożeniach w pracy wraz z wnioskami dotyczącymi eliminacji takich zagrożeń
  • Doradztwo dotyczące organizacji i metod pracy na stanowiskach, na których występują czynniki niebezpieczne lub szkodliwe lub trudne warunki, wybór najbardziej odpowiednich środków ochrony grupowej i osobistej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na identycznym stanowisku w firmie produkcyjnej minimum 3 lata
  • Wykształcenie związane z BHP lub studia podyplomowe
  • Praktyczna wiedza z zakresu BHP w środowisku produkcyjnym, gospodarki odpadami
  • Konsekwencja w działaniu, asertywność
  • Umiejętność budowania relacji na różnych poziomach organizacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz proaktywność

To oferujemy

  • Niepowtarzalną okazję do tworzenia i rozwijania sieci inżynieryjnej w związku z nowym projektem otwarcia zakładu produkcyjnego w Lublinie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie zatrudniającej ponad 2000 pracowników
  • Możliwość współpracy z wiodącymi markami na rynku polskim oraz zagranicznym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas na koncie
  • Bogaty pakiet socjalny (system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków, opieka psychologiczna, spotkania integracyjne)
  • Świetną atmosferę i pracę z ludźmi, dla których nasza firma jest drugim domem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • ogród
  • bezpłatna opieka psychologiczna

Modern-Expo to międzynarodowy producent i dostawca wyposażenia dla sektora handlu detalicznego. To również opowieść o rozwoju biznesu od podstaw i braku ograniczeń w realizacji marzeń. To dowód na to, że tworzenie firmy w oparciu o wartości sprawdza się nawet w najtrudniejszych czasach. Firma działa od 30 lat i jest jednym z największych partnerów na rynku dostawców rozwiązań ekspozycyjnych w Polsce i na świecie. Jest wśród nas 2600 specjalistów i mimo różnych osobowości i umiejętności jesteśmy zgodni co do jednego - naszej kultury organizacyjnej opartej o partnerstwo i szacunek.

Administrator Pana/Pani danych osobowychNa podstawie art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) – zwanego dalej Rozporządzeniem, pragniemy Państwa poinformować, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: „MODERN – EXPO” Spółka Akcyjna ul. Ludwika Spiessa 3, 20 – 270 Lublin (dalej jako: Spółka) wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000025807, NIP 9462261320. W celu uzyskania informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: ul. Ludwika Spiessa 3, 20 – 270 Lublin;e-mail: biurohandlowe@modern-expo.plCel przetwarzaniaCelem przetwarzania Pana/Pani danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, CV i innych przekazanych przez Pana/Panią dokumentach jest udział w trwającym procesie rekrutacyjnym. Za Pana/Pani zgodą przekazane dane osobowe będą wykorzystywane również w przyszłych procesach rekrutacyjnych z Pana/Pani udziałem.Będziemy przetwarzać Pana/Pani dane osobowe, aby ocenić Pana/Pani kwalifikacje, zdolności i umiejętności niezbędne do pracy na stanowisku, na które Pan/Pani aplikuje. Sprawdzenie Pana/Pani umiejętności i zdolności jest niezbędne do oceny, czy Pan/Pani jest odpowiednią osobą na stanowisko, na które prowadzona jest rekrutacja. Podstawą prawną przetwarzania Pana/Pani danych osobowych stanowić będzie art.6.ust1.pkt.a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tj. Pana/Pani zgoda.Okres PrzetwarzaniaBędziemy przetwarzać Pana/Pani dane osobowe przez następujące okresy: (I)w odniesieniu do bieżącej rekrutacji: 6 miesięcy od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego, (II)w odniesieniu do procesów przyszłych rekrutacji: 12 miesięcy od momentu przekazania przez Pana/Panią danych.Przekazanie danychPana/Pani dane osobowe będą przekazywane podmiotom trzecim, którym zlecane są zadania związane z przetwarzaniem danych osobowych, w szczególności: dostawcom usług IT, zewnętrznym dostawcom produktów i usług, kancelariom prawnym; przedsiębiorstwom księgowym i audytorskim, przedsiębiorstwom kurierskim i poczcie, podmiotom którym administrator Pana/Pani danych osobowych przekazuje dane w związku z realizacją obowiązków wynikających z przepisów prawa pracy, w tym w szczególności związanych z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych pracowników, podmiotom upoważnionym na podstawie decyzji administracyjnych, orzeczeń sądowych, tytułów wykonawczych, organom państwowym lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem, podmiotom którym przekazanie Pana/Pani danych następuje na podstawie Pana/Pani wniosku lub zgody oraz inne podmioty upoważnione na podstawie przepisów ogólnie obowiązujących. Wskazane podmioty przetwarzają dane na podstawie przepisów obowiązującego prawa lub umowy ze Spółką, zgodnie z poleceniami i wytycznymi Spółki.Pana/Pani prawa związane z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych przez SpółkęPrzysługują Panu/Pani następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do twoich danych osobowych, prawo żądania sprostowania twoich danych osobowych, prawo żądania usunięcia twoich danych osobowych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania twoich danych osobowych, prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania twoich danych ze względu na Pana/Pani szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy przetwarzamy Pana/Pani dane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, prawo do przenoszenia Pana/Pani danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas Pana/Pani danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pan/Pani przesłać te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, abyśmy przesłali Pana/Pani dane do innego administratora. Jednakże zrobimy to tylko jeśli takie przesłanie jest technicznie możliwe. Prawo do przenoszenia danych osobowych przysługuje Panu/Pani tylko co do tych danych, które przetwarzamy na podstawie umowy z Panem/Panią lub na podstawie Pana/Pani zgody. Aby skorzystać z powyższych praw, prosimy o kontakt z „MODERN – EXPO” Spółka Akcyjna ul. Ludwika Spiessa 3, 20 – 270 Lublin.Ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pana/Pani zgody przed jej wycofaniem. Zgodę może Pan/Pani wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nieprzekazanie danych osobowych jest jednoznaczne z brakiem możliwości uczestniczenia w procesach rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.DLA KANDYDATAOświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym.Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez „MODERN – EXPO” Spółka Akcyjna z siedzibą w Lublinie, ul. Ludwika Spiessa 3, 20 – 270 Lublin moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez „MODERN – EXPO” Spółka Akcyjna z siedzibą w Lublinie, ul. Ludwika Spiessa 3, 20 – 270 Lublin moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584