Specjalista ds. BHP
  • Jeleśnia
Jeleśnia, Jeleśnia, Silesian Voivodeship, Polska
BULTEN INVEST Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Wieprz (pow. żywiecki)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń wstępnych
  • monitorowanie stanu bezpieczeństwa i warunków pracy w zakładzie oraz wdrażanie działań prewencyjnych
  • prowadzenie postępowań powypadkowych
  • rejestrowanie i analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń występujących w środowisku pracy, definiowanie działań mających na celu ich usunięcie
  • opiniowanie instrukcji oraz procedur z zakresu bezpieczeństwa pracy, opracowywanie instrukcji ogólnych
  • przygotowywanie oraz aktualizowanie ocen ryzyka zawodowego dla nowych i istniejących stanowisk pracy
  • budowanie kultury bezpieczeństwa, współtworzenie i realizacja programów rozwijających kulturę bezpieczeństwa, inicjowanie działań poprawiających świadomość pracowniczą w zakresie BHP
  • przygotowywanie okresowych analiz stanu BHP, raportów i statystyk
  • organizacja i nadzór nad badaniami czynników szkodliwych dla zdrowia i kartami charakterystyk oraz prowadzenie wszelkich niezbędnych rejestrów
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz organami nadzoru w zakresie wymagań BHP
  • nadzór nad spełnieniem wymogów prawa dot. przepisów BHP
  • nadzór nad spełnieniem wymogów prawa dot. przepisów p.poż.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP
  • doświadczenie w służbie BHP w zakładzie produkcyjnym minimum 1 rok
  • umiejętność samodzielnego przeprowadzenia analizy ryzyka, wypadków oraz ZPW
  • znajomość przepisów p.poż.
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • uprawnienia inspektora p.poż.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • wczasy pod gruszą
  • dodatkowe ubezpieczenie emerytalne (PPE) płatne przez pracodawcę
  • dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego
  • dofinansowanie do karty multisport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • naukę języków obcych (angielski, hiszpański, niemiecki) dla wszystkich pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne

Bulten Invest jest częścią szwedzkiej grupy Bulten, będącej jednym z największych światowych dostawców wysokiej jakości elementów złącznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Bulten Invest to szeroko pojęta Obróbka Powierzchni oraz Centrum Logistyczne zautomatyzowane w myśl ducha technologii 4.0. Inwestycja zlokalizowana jest w województwie śląskim, w gminie Radziechowy-Wieprz, na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Bulten Invest jest przykładem nowoczesnej, neutralnej emisyjnie fabryki, która w pełni wpisuje się w Zrównoważoną Strategię Rozwoju Grupy Bulten. Nasz nowy zakład to przede wszystkim ciekawe, nowe procesy produkcyjne, innowacyjne proekologiczne rozwiązania technologiczne - w tym zamknięte obiegi wody procesowej, a wszystko to wspomagane zasilaniem z alternatywnych źródeł energii.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – dalej zwane: RODO, informujemy iż: administratorem Państwa danych jest Bulten Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Wieprzu (34-382), przy ul. Przemysłowej 12, posługująca się numerem NIP 5532540604 oraz REGON 368065550. Dane kontaktowe administratora danych osobowych Bulten Invest Sp. z o.o.: email: bulten.invest@bulten.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz – w przypadku wyrażenia na to zgody – dalszych procesach rekrutacyjnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. 1 RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom współpracującym z Bulten Invest Sp. z o.o. bez Państwa wyraźnej zgody. Dane te nie będą także profilowane w sposób zautomatyzowany. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia niniejszego procesu rekrutacji. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

  • Praca Jeleśnia
  • Jeleśnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584