Specjalista ds. BHP
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
PIT-RADWAR S.A.
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie procedur, zarządzeń i dokumentacji systemowej w zakresie bhp w tym ISO 45001,
  • przeprowadzanie szkoleń w zakresie bhp,
  • kontrolowanie stanu bezpieczeństwa i higieny pracy- doradztwo w tym zakresie,
  • nadzorowanie szczegółowych instrukcji dotyczących BHP,
  • inicjowanie i propagowanie działań na rzecz poprawy kultury bezpieczeństwa w organizacji
  • opiniowanie dokumentacji dotyczącej modernizacji obiektów, a także nowych inwestycji oraz zgłaszanie wniosków dotyczące uwzględnienia wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w tej dokumentacji,
  • opiniowanie projektów nowych stanowisk pracy w zakresie BHP oraz kupowanych maszyn i urządzeń oraz zgłaszanie wniosków dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w prowadzonych procesach produkcyjnych,
  • dokonywanie odbioru w zakresie zgodności z przepisami BHP przekazywanych do użytkowania obiektów budowlanych albo ich części, w których przewiduje się pomieszczenia pracy, urządzenia produkcyjne oraz inne urządzenia mające wpływ na warunki pracy i bezpieczeństwo pracowników,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych, analiza zagrożeń i zdarzeń potencjalnie wypadkowych,
  • organizowanie i nadzorowanie badań oraz pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia, jak również prowadzenie rejestru pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia na stanowiskach pracy,
  • współpraca z laboratoriami, lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę medyczną nad pracownikami oraz współdziałanie ze społeczną inspekcją pracy i zakładowymi organizacjami związkowymi w zakresie BHP,
  • opracowywanie ocen ryzyka zawodowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku BHP lub wyższe techniczne (studia podyplomowe o kierunku BHP),
  • aktualne okresowe szkolenie dla pracowników służb BHP,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej firmie o charakterze produkcyjnym,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP oraz ich praktycznego zastosowania,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętności przekazywania wiedzy,
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość realizacji ciekawych wyzwań i pogłębiania specjalistycznej wiedzy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów firmowych
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się czołowej firmie badawczo-rozwojowej branży zbrojeniowej w Polsce

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838