Specjalista ds. BHP
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
ISS Polska
25. 9. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań BHP zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami
  • Inicjowanie działań oraz wdrażanie proponowanych rozwiązań w zakresie BHP
  • Koordynacja działań naprawczych i doskonalących
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych, okresowych oraz tematycznych (również w języku angielskim)
  • Czynny i aktywny udział w promowaniu kultury BHP wśród pracowników, współpracowników oraz klientów poprzez wizyty, pogadanki, warsztaty, rozmowy, szkolenia, kampanie
  • Wizytacje w obiektach (7 w ciągu roku) m.in. w celu zapewnienia zgodności z wymogami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe BHP (warunek konieczny)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na realizację celów

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • inicjatywy dobroczynne

Oferta skierowana również do Kandydatek i Kandydatów z niepełnosprawnościami. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniana/y wyłącznie na podstawie swoich kompetencji. Zachęcamy Cię do zamieszczenia w aplikacji informacji o ewentualnych oczekiwaniach dotyczących usprawnień, które ułatwią Ci przyjazd i udział w rozmowie.

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o przesłanie danych poprzez formularz.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

ISS Polska

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687