Specjalista ds. BHP
  • Piła
Piła, Piła, Greater Poland Voivodeship, Polska
ROMGOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ENGINEERING SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Piła

Twój zakres obowiązków

  • Stały nadzór i kontrola warunków pracy w zakresie BHP na terenie budowy sieci elektroenergetycznej.
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń wprowadzających na teren budowy.
  • Kontrola i prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją prac szczególnie niebezpiecznych.
  • Koordynowanie realizacji zadań podwykonawców w zakresie BHP.
  • Inicjowanie działań w zakresie poprawy bezpieczeństwa na budowie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe w obszarze BHP.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie BHP.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży elektroenergetycznej.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Aktualne szkolenie z organizacji prac na wysokości.
  • Aktualne świadectwa kwalifikacyjne grupa 1.

Mile widziane

  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej.
  • Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Romgos Sp. z o.o. Engineering Sp. K. to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Jako generalny wykonawca i podwykonawca zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego, przemysłowego oraz ZZU.

  • Praca Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584