Specjalista ds. BHP
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ - GLIWICE sp. z o.o.
24. 9. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań służby BHP wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów w sprawie służby BHP,
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych,
  • Nadzór nad inwestycjami w zakresie BHP i PPOŻ,
  • Koordynowanie badań i pomiarów czynników środowiska pracy wraz z prowadzeniem obowiązującej dokumentacji,
  • Tworzenie i opiniowanie wewnętrznych instrukcji oraz procedur w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów,
  • Bieżąca kontrola warunków pracy,
  • Promowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy w służbie BHP,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub/i studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie BHP oraz ich praktycznego zastosowania,
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność współpracy z pracownikami na różnych szczeblach organizacji,
  • Inicjatywa we wdrażaniu usprawnień podnoszących standard bezpieczeństwa, higieny oraz ergonomii pracy,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Posiadanie uprawnień inspektora ochrony przeciwpożarowej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży energetycznej lub budowlanej.

To oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ponad 50-letniej tradycji,
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Współpracę w zróżnicowanym zespole,
  • Wsparcie doświadczonych pracowników w procesie wdrożenia.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • Nagrody jubileuszowe
  • Premia regulaminowa
  • Premia roczna
  • Premia uznaniowa

Zajmujemy się wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej na terenie Gliwic. Nasze ciepło trafia do wielu instytucji, zakładów przemysłowych, obiektów oświatowych i usługowo-handlowych oraz do dziesiątek tysięcy gliwickich domów.

Jedną z najbardziej kluczowych inwestycji w naszej wieloletniej historii jest Park Zielonej Energii - ekologiczna, nowoczesna, bezpieczna, zgodna z najwyższymi standardami europejskimi inwestycja, która jest niezbędnym elementem systemu gospodarowania odpadami w Gliwicach. Park Zielonej Energii wpisuje się w dekarbonizację i transformację energetyczną naszego regionu – oznacza zmniejszenie odpadów przy jednoczesnym zwiększeniu czystej dla środowiska energii. Przede wszystkim jednak gwarantuje bezpieczne i atrakcyjne rozwiązania dla odbiorców naszego ciepła.

KLAUZULA INFORMACYJNANa podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związkuz przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1.), zwanego dalej Rozporządzeniem Rodo informuję, iż:Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej–Gliwice Sp. z o.o. 44-100 Gliwice, ul. Królewskiej Tamy 135, numer KRS 0000061254, Nr Regon 272857793Może się Pani/Pan skontaktować z Inspektorem ochrony danych osobowych za pośrednictweme-mail: iodo@pec.gliwice.plPani/Pana dane osobowe będą lub mogą być przetwarzane na podstawie:art. 6 ust. 1 lit. b) Rodo w celu zawarcia umowy o pracę lub innej umowy o osobiste świadczenie usług na rzecz administratora,art. 6 ust. 1 lit. a) Rodo tj. Pani/Pana dobrowolnej zgody w celu przeprowadzenia przyszłych, lecz w okresie nie dłuższym niż 2 lata, procesów rekrutacji w zakresie zatrudnienia, praktyk, staży, wolontariatu, itp.,art. 6 ust. 1 lit. c) Rodo w celu wypełnienia określonego przepisem prawa obowiązku prawnego ciążącego na administratorze,art. 6 ust. 1 lit. f) Rodo w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres:do końca procesu rekrutacji – w przypadku przetwarzania opartego o art. 6 ust. 1 lit. b) Rododo czasu odwołania zgody, w razie jej nie odwołania, przez okres 2 lat, w przypadku przetwarzania opartego o art. 6 ust. 1 lit. a) Rodo,niezbędny do wypełnienia określonego przepisem prawa obowiązku prawnego ciążącego na administratorze na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) Rodo,niezbędny do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Rodo,niezbędny do obsługi ewentualnych reklamacji i roszczeń związanych z rekrutacją. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, chyba, że przepisy prawa stanowią inaczej.Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodnośćz prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych 00-193 Warszawa, ul. Stawki 2.Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest w zakresie przetwarzania na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. b) Rodo, tj. w celu zawarcia umowy o pracę lub innej umowy o osobiste świadczenie usług na rzecz administratora jest wymogiem umownym i warunkiem przeprowadzenia procesu rekrutacji,art. 6 ust. 1 lit. a) Rodo tj. Pani/Pana dobrowolnej zgody,art. 6 ust. 1 lit. c) Rodo jest obowiązkiem ustawowym,art. 6 ust. 1 lit. f) Rodo jest obowiązkiem ustawowym.

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836