Specjalista ds. BHP
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Stock Polska Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz dot. BHP oraz propozycji usunięcia występujących zagrożeń
  • Prowadzenie doradztwa w zakresie BHP
  • Współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi i zewnętrznymi organami nadzoru nad warunkami pracy
  • Opiniowanie planów, założeń i projektów modernizacji zakładu
  • Udział w odbiorach technicznych nowych/przebudowywanych obiektów budowlanych
  • Uczestniczenie w ocenie ryzyka zawodowego oraz dochodzeniach powypadkowych
  • Opiniowanie instrukcji wewnątrzzakładowych
  • Nadzór nad dokumentacją systemową w zakresie ISO 45001
  • Nadzór nad stosowanymi środkami chemicznymi na zakładzie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe o kierunku lub specjalności w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
  • Minimum rok doświadczenie w służbie BHP
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń
  • Pracę w zespole ludzi zorientowanych na sukces
  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników
  • Owoce dla Pracowników przez cały tydzień

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając na przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Stock Polska - jesteśmy drugim, największym producentem wódek czystych i alkoholi smakowych w Polsce. W naszym portfolio znajdziesz takie marki, jak: Stock Prestige, Amundsen, Lubelska, Saska, Żołądkowa Gorzka, Jim Beam, Maker’s Mark, Dubliner, Dictador, Salitos, DeKuyper, Roku Gin i wiele, wiele innych.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie. Tutaj zlokalizowana jest Fabryka oraz Lubelskie Centrum Logistyczne. W Warszawie znajduje się Biuro Zarządu, a Siły Sprzedażowe rozproszone są po całym kraju. Jesteśmy ważną częścią Stock Spirits Group – lidera branży spirytusowej w Europie środkowo-wschodniej.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536