SPECJALISTA DS. BHP
  • Racibórz
Racibórz, Adamczyka 10, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17. 9. 2024
od 3 200 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Oferujemy:
-Pracę na 3/8 etatu (ok. 2 - 3godz. dziennie)
-Stabilne zatrudnienie
-Dobre warunki pracy i płacy wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą w zależności od zakresu zadań
-Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, dostęp do szkoleń
Wymagania:
-Wykształcenie średnie,
-5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. BHP,
-Biegła znajomość przepisów bhp, p.poż, dyscypliny pracy, Ustawy o wychowaniu w trzeźwości
Obowiązki:
-Przestrzeganie kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad BHP pracowników,
-Przeprowadzanie szkoleń BHP pracowników spółki,
-doradzanie pracodawcy w kwestiach związanych z BHP,
-aktywny udział w opracowywaniu planów modernizacyjnych oraz inwestycyjnych zakładu,
-współpraca z organami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, a także upoważnionymi laboratoriami, w kwestii kontroli względem obowiązku prowadzenia przez pracodawcę pomiarów, mających na celu określać stężenia i natężenia czynników szkodliwych dla zdrowia, występujących na poszczególnych stanowiskach pracy,
-ustalanie okoliczności, jak i przyczyn wypadków zaszłych w pracy,
-właściwe kompletowanie oraz przechowywanie dokumentów: dotyczących wypadków w pracy, dotyczących chorób zawodowych, rejestrów, ewidencji wyników badań
-wykonywanie analizy stanu bezpieczeństwa w zakładzie pracy,
-opracowywanie propozycji odnośnie zmian technicznych i organizacyjnych, celem poprawy warunków pracy oraz bezpieczeństwa
-współpraca z Państwową Inspekcją Pracy,
-tworzenie regulaminów, procedur, instrukcji ogólnych,
-opiniowanie instrukcji stanowiskowych

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

  • Praca Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584